Organizasyon Yapısı

MÜTEŞEBBİS HEYET ASIL ÜYELERİ TEMSİL ETTİĞİ KURUM ADI MÜTEŞEBBİS HEYET YEDEK ÜYELERİ TEMSİL ETTİĞİ KURUM ADI
Başkan
ibrahim gökçüoğlu
1- H. İbrahim GÖKÇÜOĞLU EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 1- Kenan LİDER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Bşk. V.
Celal%20ULUSOY
2- Celal ULUSOY (Vali adına Vali yrd) İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 2- Mustafa HARPUTLU(Vali adına Vali Yrd) İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
Üye
huseyin-vatansever
3- Hüseyin VATANSEVER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 3- Murat GÜNER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
fikret ürper
4- Fikret ÜRPER BERGAMA Ticaret Odası 4- Onur SAVRAN BERGAMA Ticaret Odası
Üye
tuncer vardarcı
5- Tuncer VARDARCI EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 5- Fatih ARACI EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
ahmet telek
6- Ahmet TELEK EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 6- Özkan MUCUK EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
aytekin öztaş
7- Aytekin ÖZTAŞ EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 7- İzzet ŞANLI EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
gurcanekler
8- Gürcan EKLER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 8- Özkan İPEK EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
mesut kanat
9- Mesut KANAT EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 9- Özgür BEKMEZCİ EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
mehmet karahaliloğlu
10- Mehmet KARAHALİLOĞLU EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 10- Arif KURAN EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
kadriozkan
11- Kadri ÖZKAN EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 11- Mustafa SİVRİDAĞ EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
serkankarhan
12-Serkan KARHAN EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 12- Hasan YAĞCI EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
ertuğ canoğlu
13- Ertuğ CANOĞLU BERGAMA Ticaret Odası 13 – Hakan GÖNLÜGÜR BERGAMA Ticaret Odası
Üye
osman nuri canatan
14- Osman Nuri CANATAN İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 14- Mehmet ENSARİOĞLU İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
Üye
ramazankaya
15- Ramazan KAYA İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 15- Orhan DEMİRBAĞLAR İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı

 

 

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER TEMSİL ETTİĞİ KURUM ADI YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ TEMSİL ETTİĞİ KURUM ADI
Başkan
huseyin-vatansever
1- Hüseyin VATANSEVER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 1- Aytekin ÖZTAŞ EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Bşk. V.
fikret ürper
2- Fikret ÜRPER BERGAMA Ticaret Odası 2- Ertuğ CANOĞLU BERGAMA Ticaret Odası
Üye
tuncer vardarcı
3- Tuncer VARDARCI EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 3- Mehmet KARAHALİLOĞLU EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
ahmet telek
4- Ahmet TELEK EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 4- Mesut KANAT EGE BÖLGESİ Sanayi Odası
Üye
serkankarhan
5- Serkan KARHAN EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 5- EGE BÖLGESİ Sanayi Odası

 

 

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYELERİ KURUMU DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ KURUMU
Üye
ramazankaya
1- Ramazan KAYA İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 1- Osman Nuri CANATAN İZMİR Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı
Üye
kadriozkan
2- Kadri ÖZKAN EGE BÖLGESİ Sanayi Odası 2- Gürcan EKLER EGE BÖLGESİ Sanayi Odası

 

 

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  ÜYELERİ
Üye
IMG_20150313_034900
1.BURAK AKGÜN

BÖLGE MÜDÜRÜ

Üye
IMG_20150312_105148
2.POLAT OLUR

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

İZKA PROJE KOORDİNATÖRÜ